ביקורי בית

ביקורי בית למרותקים לביתם

שירותי העמותה מהווים שירות משלים לשירות הניתן דרך קופות החולים. חשוב לציין כי השירותים הניתנים במרפאות קופות החולים הינם השירותים המקיפים ביותר.
יחד עם זאת, ישנם מקרים רבים שבהם קיים קושי אמיתי לקבלת שירותים אלו.
תהליך קבלת השירות ב"למענם" כרוך בשיחה טלפונית מקצועית עם נציג רפואי. באמצעותה ולאחר התייעצות עם רופאים בכירים, ייקבע אופן הטיפול המתאים ביותר.

ביקורי בית 
מערך המתנדבים שלנו מסייע באמצעות ביקורי בית למרותקי הבית בכל רחבי הארץ אשר הוכרו ע"י הקופות, וכן לאלו אשר אינם מסוגלים לצאת מביתם לקבלת שירותים אלו. 
אם נמצא שיש צורך בביקור בבית המטופל, הביקור יתואם לפי לזמינותו של הרופא ופניותו של המטופל. לעיתים נדרש ציוד רפואי מיוחד כדי לבצע את הבדיקה והטיפול, ולשם כך יש לרשות העמותה ניידות מאובזרות בציוד מתקדם.

שאלות ותשובות 
האם קיים בכל רחבי הארץ? – כן
האם גם טיפולי שיניים? – לא

המתנדבים שלנו

מערך המתנדבים של ‘למענם’ מונה מעל 1000 רופאות ורופאים, מכל תחומי המומחיות ברפואה. בנוסף, קם מערך מתנדבים גדול מכל קשת מקצועות הבריאות ומערך "תומך" של מתנדבים שמסייע, בין היתר, בשינוע וליווי של שורדי השואה למרפאות.

מענה טלפוני

המוקד שלנו מאוייש ע״י נציגים רפואה שישמחו לענות לכם בכל נושא רפואי ולקבל את פנייתכם.
חייגו עכשיו: 3191*

רשתות חברתיות

ניתן לפנות אלינו בכל המדיות החברתיות ולהשאיר לנו הודעה ונדאג שאחד מנציגנו יחזור אליכם, בנוסף ניתן לשלוח אלינו הודעת וואטסאפ ע״י לחיצה על הכפתור הייעודי באתר.

שעות הפעילות

המוקד פועל בימים א׳-ה׳ בין השעות 9:00-19:00.
בשעות מעבר לפעילות ניתן להשאיר הודעה במוקד ההודעות ונחזור אליכם בשעות הפעילות.